31.01.2015

Krótkie wprowadzenie

 Witam Wszystkich ^^. O jejku jak się cieszę, że na reszcie będę mogła dzielić się z Wami
 moimi wypocinami :3 . No więc planuję dodać pierwsze opowiadanie w następnym tygodniu.
 Mam nadzieje, że do tego czasu zdążę go skończyć >.< . Będzie to Taoris (Tao x Kris zespół Exo).
Gatunek hm...zobaczymy jak potoczą się losy bohaterów. Mało brakowało, a bym zapomniała
moimi kochanymi pomocnicami w tworzeniu fanficków będą: Taemin-będzie pisała treści erotyczne
(tak...przyznaje się bez bicia ja nie jestem w tym najlepsza ), Izumi- będzie poprawiać błędy (a z pewnością będzie ich sporo ) i Jonghyun - która będzie wyrażała swoje zdanie na temat ficków, a jak będą złe to pomoże mi nanieść poprawki. Mam jeszcze do was pytanie i propozycję. Co wy na to
aby w komentarzach napisać mi o paringach, które byście chcieli ? W ten sposób będzie mi o wiele łatwiej, a i wy będziecie zadowoleni :D. To piszcie jakie paringi byście chcieli abym napisała ^^.
Dziękuję za ogłoszenie i życzcie mi powodzenia w pisaniu *^*.


2 komentarze:

  1. Wspomniała o mnie! Wspomniała o mnie! (((o(*゚▽゚*)o))). W końcu po tylu latach mych próśb się doczekałam -Ai założyła bloga(*´▽`*). No oczywiście wszystko piękne (jak zawsze u niej) (人´∀`*). Picasso mój zdolny ♥. No więc ja bym prosiła o Hyunrisa. Wystarczy mi jakiś maleńki one shot ^^. Oczywiście będę komentować wszystko co się tutaj będzie pojawiać ;3. Od dziś jestem Twoim stalkerem #1 (ノ´∀`)ノ

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj Izumi nie przesadzaj, bo się zarumienię (▰˘◡˘▰). Oczywiście już mam przygotowane to opowiadanie lecz zrobiłam je na części i muszę pomyśleć czy przypadkiem je nie skrócić... Pierw dodam Taoris na części ,a następnie twoje zamówienie (● ⌒∇⌒ ●). Baaardzo Ci dziękuję za komentarz i trzymam Cię za słowo ♥.

    OdpowiedzUsuń